Vyhľadávanie

V ponuke je 117 nehnuteľností.
Zoznam nehnuteľností Zahraničie

Na predaj reštaurácia, pizzéria v Žarnovici - Žarnovická Huta ID: CH067-18-MISV3

Cena:
dohodou
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Žarnovica
Obec: Žarnovica
Kategória: Hotely a reštaurácie
Druh: reštaurácia
 
Stav objektu: novostavba
Podlahová plocha: 788 m2
Energ. certifikát: neuvedené
ID inzerátu: CH067-18-MISV3
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

ID: CH067-18-MISV3
3D obhliadka : //my.matterport.com/show/?m=bjzwJVyb1PQ
Realitná kancelária Chalupári Vám ponúka na predaj zabehnutú reštauráciu a pizzériu plne funkčnú a prosperujúcu, 3 km od Žarnovici, v Žarnovickej Hute na úpätí hôr. Je to frekventovaná cesta na Prievidzu. Pred vstupom do reštaurácie Vás nadchne 180 ročná lipa. Okrem bohatého jedálneho listu so špecialitami sa online rozváža pizza. Nehnuteľnosť bola s kolaudovaná v roku 2017. Reštaurácia má tri veľké miestnosti, bar, toalety a veľkú letnú terasu s posedením. Vnútorný priestor má 80 miest na sedenie a terasa má 100 miest na sedenie. reštaurácia má veľkú komplet zariadenú kuchyňu ( nerezové plynové šporáky, pizza pec, dvoj pizza pec, konvektomat,
elektrická panvica, fritézy , plynový gril, štyri chladničky, tri mraziace boxy, nerezové stoly ) Je tu sklad na potraviny, miestnosť na čistiace a upratovacie prostriedky, wc pre zamestnancov , kancelária. Reštaurácia má veľkú pivnicu a na pozemku sa nachádza aj stará historická budova, ktorá slúži na skladovanie, ale dá sa prerobiť na napr. vinotéku , alebo na súkromné akcie. Ďalej je tu možnosť prerobiť podkrovie na ubytovanie pre hostí. Čo sa týka inžinierskych sietí je tu elektrina 230/380 V, plyn, voda, septik. Vykurovanie je plynové, ohrev vody plynové. Je to vyhľadávané miesto na rôzne spoločenské udalosti ( svadby, okrúhle výročia, birmovky, tanečné zábavy).
Je tu, aj možnosť pokračovania v s.r.o. Sú tu cyklotrasy, agroturistika ( kone, pstruhy ), Hodrušské jazerá, Revištské Podzámčie.
Výmera celého objektu je 788 m2. Cena dohodou.

NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.
Prostredníctvom nášho finančného poradcu Vám pomôžeme s financovaním kúpy nehnuteľnosti.

Virtuálna prehliadka:Maklér:

makler
Maklér:Ing. Milan Švondra
Telefón:0950 103 136
E-mail:svondra-ZVNC-rkchalupari.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.