Vyhľadávanie

V ponuke je 54 nehnuteľností.
Zoznam nehnuteľností

Prenájom bytovej jednotky pre rodinu Kľačany (CH067-213-JAPI)

Cena:
700,00 €/mesiac
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Hlohovec
Obec: Kľačany
Ulica: Kľačany
Kategória: Byty
Druh: 3 izbový byt
 
Podlahová plocha: 100 m2
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Na poschodí: 1
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: CH067-213-JAPI
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

CH067-213-JAPI
Ponúkame Vám na prenájom 3 izbovú bytovú jednotku v rodinnom dome v obci Kľačany, medzi mestami Hlohovec a Nitra. Výborné vlakové aj autobusové spoje do týchto miest. V dedine je dobrá občianska vybavenosť, ako aj možnosti na rekreáciu, či šport - cyklistiku a pod.
Byt je celý presvetlený a skladá sa zo vstupnej chodbičky, dvoch nepriechodných izieb s veľkým balkónom, priechodnej izby, kuchyne, samostatnej toalety a kúpeľne s rohovou vaňou.
Bývanie sa ponúka pre rodinu bez domácich zvierat.
V prvej nepriechodnej izbe sa nachádzajú tri samostatné postele, skrinky a krb. V druhej nepriechodnej izbe sa nachádzajú skrinky, televízor, manželská posteľ a jedna samostatná posteľ. V priechodnej izbe je samostatná posteľ, odkladací priestor a sedačky. Všetko môžete vidieť na fotografiách.
Kuchyňa je plne zariadená - kuchynská linka, sporák, komora v ktorej je chladnička, mikrovlnka, a aj práčka. Parkovanie je k dispozícii v okolí domu.
Majitelia sú slušní a bezproblémoví a presne to isté očakávajú aj od svojich podnájomníkov.
Cena prenájmu pre rodinu je 700 eur mesačne. Doba prenájmu je minimálne 1 rok. Pri podpise zmluvy sa skladá jeden mesačný nájom splatný k 20. dňu v mesiaci, vratný depozit (400 eur) ako aj rezervačný poplatok vo výške 700 eur (obsahuje aj všetky právne poplatky spojené s overovaním, vypracovaním nájomnej zmluvy, a pod.).
Pre bližšie informácie ma môžete kontaktovať telefonicky: 0949 524 056, prípadne e-mailom na: pikna-ZVNC-rkchalupari.sk.
Voľný ihneď.

Maklér:

makler
Maklér:PhDr. Jakub Pikna, PhD.
Telefón:0949 524 056
E-mail:pikna-ZVNC-rkchalupari.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.